Informace pro pacienty

Urologická klinika FN Plzeň se nachází v areálu Fakultní nemocnice Plzeň na Borech v pavilonu č. 22, společně s operačními sály, ORL a dermatovenerologickou klinikou. Poskytuje specializovanou péči o pacienty dospělé i dětské. V přízemí se nachází ambulantní část (4 ambulance), v 1. patře operační sály (3 pro urologickou kliniku), ve 2. patře vedení a sekretariát kliniky, lůžkové oddělení A ve 3. patře (včetně dětského pokoje a cystoskopického zákrokového sálku), oddělení B ve 4. patře a oddělení C v 7. patře.

Vyberte si, které informace o ošetření na urologické klinice chcete získat

Nejčastěji kladené dotazy pacientů:

• Ambulance:
  • Návštěvní hodiny – viz Lůžková část
  • Objednávky do urologické ambulance:
    • kartotéka               37740 2641  (zde objednávat k vyšetření na ambulancích)
    • ambulance č. 1                 2643
    • ambulance č. 2                 2917
    • ambulance č. 3                 2713
    • ambulance č. 4                 2994
    • ambulance č. 5                 2642, 2770
    • ambulantní CSK sálek      2728

• Mohu přijít k Vám na ambulanci bez objednání a bez doporučení?
  • PVP, čili fotoselektivní vaporizace prostaty (zeleným laserem):
    • Jaká je čekací doba na PVP? Cca 2 – 3 měsíce.
    • Jak se mohu objednat na PVP? Můžete se objednat na vyšetření a konzultaci na čísle 377 402 643 nebo 377 402 641.
    • Mohu se objednat na PVP i když jsem z jiného kraje? Ano, ale primárně jsou přijímáni pacienti z plzeňského kraje a čekací doba se odvíjí dle nutnosti a naléhavosti zákroku.